Новини від СЕАТ
13.02.2019

SEAT Tarraco: жодних виправдань

Марторель, 13 лютого 2019 року. - Цього тижня SEAT починає ротацію свого рекламного ролика на світових телеканалах. Це буде частина комплексної рекламної кампанії нового позашляховика - довгоочікуваного Tarraco. Кампанія з ключовим гаслом «Why not now?» («Чому не зараз?») має заохотити людей до пошуку нових викликів і самовдосконалення, пропонує забути про виправдання, незважаючи на вік, і знайти для себе нові завдання й амбітні цілі.«Випускаючи новий SEAT Tarraco, ми прагнули створити джерело натхнення й заохотити до подальшого розвитку всіх, хто вже був готовий здатися. Робити те, від чого наше життя стає повнішим, можна в будь-який час, не шукаючи виправдань на кшталт віку чи відстані. Tarraco як новий флагман SEAT - ідеальний супутник на шляху до цієї мети», - сказала директорка SEAT з маркетингу Сюзен Франц (Susanne Franz).
Читати далі
Новини від СЕАТ
31.01.2019

SEAT уп’яте визнаний найкращим роботодавцем

Марторель, 31 січня 2019 року. - SEAT - одна з найкращих компаній для роботи в Іспанії: саме про це свідчить знак визнання інституту Top Employer, який уже п'ятий рік поспіль відзначає автовиробника цією нагородою. Сертифікат використовують, щоб оцінювати компанії з усього світу, які пропонують найкращі умови праці й найбільш привабливі для працівників.Визнання SEAT найкращим роботодавцем в Іспанії свідчить про результативність зусиль компанії, спрямованих на забезпечення професійного розвитку працівників і створення ідеальних умов для роботи. SEAT отримав цю відзнаку першим серед виробників автомобільної галузі Іспанії. Протягом останніх років компанія дотримується кадрової політики, згідно з якою ключове місце в кожній ініціативі відводиться умовам праці, гнучкості, можливостям для кар'єрного зростання та добробуту працівників.
Читати далі
Новини від СЕАТ
30.01.2019

2018 року передовий медичний центр SEAT щодня обслуговував понад 325 робітників

Марторель, 30 січня 2019 року. -2018 року лікувально-реабілітаційний центр CARS компанії SEAT провів понад 70 000 консультацій, діагностичних досліджень, профілактичних і відновлювальних процедур та біомеханічних тестів, або 325 планових прийомів співробітників на день. Протягом другого року діяльності центру його послугами скористалася 4671 людина, а це майже третина від кількості персоналу SEAT. На створення центру з унікальним у масштабах Іспанії обладнанням компанія SEAT витратила 3,3 мільйона євро.У центрі CARS понад 15 000 співробітників SEAT мають змогу отримати послуги спеціалістів з ортопедії, кардіології, гінекології, психіатрії, діагностики за медичними зображеннями, фізіотерапії та реабілітації. Крім того, тут працює єдина в Іспанії біомеханічна лабораторія, в якій проектують робочі місця, враховуючи вимоги ергономіки. Це дає змогу точніше планувати відновлення після травм для повернення до роботи. Майже за два роки діяльності центр CARS став взірцем корпоративного медичного обслуговування.
Читати далі
ще старіші новини
Виникла помилка. Будь ласка, перезавантажте сторінку.
https://www.seat.ua/pro-seat/dizajn/pro-seat/dizajn/2191:youtubeLink:linkTag:child:video

Водій і автомобіль як єдине ціле

Кермо - ключова деталь, завдяки якій SEAT стає вашим продовженням, відображенням ваших прагнень та емоцій. Ми сприймаємо його як високотехнологічний ключ до багатьох функцій автомобіля, а виготовлення цього компонента можна порівняти зі створенням витворів мистецтва.