Новини від СЕАТ
02.11.2018

АМБАСАДОРИ CUPRA Лоренцо й Довіціозо: віч-на-віч

Марторель, 02 листопада 2018 р. - Лише два місяці минуло відтоді, як гонщики команди Ducati Team та амбасадори бренда CUPRA Хорхе Лоренцо (Jorge Lorenzo) й Андреа Довіціозо (Andrea Dovizioso) уперше сіли за кермо моделі TCR. Сьогодні вони знову зустрічаються на трасі «Castellolí» неподалік від розташованих у Марторелі корпусів бренда. Лоренцо виходить з e-Racer, проїхавши три повні кола. Довіціозо чекає на нього, щоб дізнатися про враження від керування першим повністю електричним гоночним автомобілем бренда класу «туринг».
seat

 Довіціозо: Як тобі e-Racer?

Лоренцо: Це особливий автомобіль. Одним із сюрпризів для мене стала відсутність дзеркал заднього виду. Натомість він оснащений камерами, які виводять на екран у салоні зображення ділянки ззаду й по боках автомобіля. 

Довіціозо: А як щодо керованості? Я пам'ятаю, що CUPRA TCR був дуже жвавий, завдяки чому ми могли проходити повороти на більшій швидкості. На що схоже водіння гоночного електромобіля?

Лоренцо: Відчуття явно відрізняються від TCR. Найбільше мене вразили його можливості щодо прискорення - e-Racer значно потужніший. Мені ще ніколи не траплялися автомобілі класу «туринг» із таким рівнем потужності. Крім того, його звучання також відрізняється - воно нагадує мені дзижчання комара.

Довіціозо: А гальмування відрізняється від автомобіля з бензиновим двигуном?

Лоренцо: Головна відмінність у тому, що доводиться пам'ятати про більшу масу e-Racer. З іншого боку, наскільки я пам'ятаю, TCR також дуже добре реагував на педаль гальма. Обидва автомобілі забезпечують чудове відчуття стабільності за кермом. Як ти гадаєш, майбутнє мотогонок за електродвигунами? 

Довіціозо: Так. Я вважаю, що головна проблема - полегшити батареї. Технології швидко розвиваються, і гадаю, що вже за кілька років вони будуть значно легшими. А ти що думаєш?

Лоренцо: Згоден! Я певен, що в майбутньому на перший план вийдуть гонки моделей з електроприводом, але ми на той час уже завершимо кар'єру й спостерігатимемо за змаганнями по телевізору.

Довіціозо: Знаєш що? Я не чекатиму, поки це станеться, і проїдусь на CUPRA e-Racer уже зараз!

CUPRA- особливий бренд для самобутніх людей, створений для залучення клієнтів, які нетерпляче очікують від нової марки унікальності, досконалості й динамізму. Віднині автолюбителі можуть долучитися до нового бренда, який задовольнить їхні сподівання. Водночас із випуском нових моделей CUPRA підтримуватиме дух автоспорту, беручи участь у змаганнях серії TCR. Ентузіасти вже можуть приєднатися до світу CUPRA, звернувшись до будь-якого з понад 260 спеціально відібраних дилерських центрів SEAT у Європі.