Новини від СЕАТ
05.07.2018

Довіціозо та Лоренцо сіли за кермо CUPRA TCR

Ми звикли спостерігати, як вони стрімко долають повороти на мотоциклах, торкаючись коліном асфальту. Для ентузіастів автомотоспорту кількість коліс значення не має, тож гонщики Ducati Corse MotoGP та амбасадори CUPRA Андреа Довіціозо (Andrea Dovizioso) і Хорхе Лоренцо (Jorge Lorenzo) не відмовилися на один день поміняти своїх «коней» на автомобілі. Завдання просте: проїхатися на CUPRA TCR, дотримуючись указівок водія команди CUPRA Пепе Оріоли й амбасадора бренда Хорді Жене.
seat

 - Замість мотоциклетних ручок - кермо машини: «Керуючи автомобілем або мотоциклом, ти прагнеш одного - бути найшвидшим на трасі. Єдина відмінність у тому, що в автомобілі почуваєшся безпечніше завдяки більшій стабільності», - говорить Андреа Довіціозо, підходячи до CUPRA TCR на трасі «Castellolí». Хорхе Лоренцо додає:«Пересідаючи на чотири колеса, мотоциклісти майже відразу вловлюють потрібний темп і набирають швидкість». Обидва гонщики з однаковим ентузіазмом надівають шоломи й запускають двигуни, щоб перевірити їхню реакцію, адже CUPRA TCR розганяється до 100 км/год за 5,2 секунди.
 - Повороти, які випробовують відвагу: обидва гонщики погоджуються, що хоча аж до асфальту нахилятися не доводиться, рівень адреналіну від цього не знижується. «CUPRA TCR дуже потужний, мені подобаються відчуття під час поїздки», - говорить Андреа, випробовуючи 350 «коней» двигуна 2.0 TSI на трасі. «Він напрочуд маневрений і дає змогу агресивно проходити повороти, - зазначає триразовий чемпіон світу в класі MotoGP. - Автомобіль чудово поводиться в поворотах, ти відчуваєш його реакцію на повертання керма. А ще він надзвичайно стабільний під час різкого гальмування».

- Постійна робота на межі можливостей: обидва гонщики Ducati високо оцінили переваги автоматичної трансмісії DSG. Довіціозо зазначає, що «...вона фантастична, адже дає змогу перевірити межі власних можливостей на треку й рухатися дедалі швидше». Лоренцо зізнається, що автоматична коробка передач подобається йому більше за «механіку»: «Вона набагато комфортніша, і ти не ризикуєш увімкнути неправильну передачу».

- Зміна звичного способу життя: «Це неймовірний автомобіль», - заявляє Лоренцо, виходячи з CUPRA TCR після завершення свого кола по трасі. «Я воджу мотоцикл із трирічного віку, а це справжня вічність! Для мене нагода випробувати автомобіль - це можливість пережити щось новеньке й непогано розважитися», - розповідає він про свої враження.

 - Майбутній автогонщик? Коли Андреа Довіціозо заїжджає в бокси й знімає шолом, на його обличчі сяє усмішка. «Я люблю швидкість й автогонки, це викликає у мене приємні відчуття. Коли завершу кар'єру мотогонщика, можливо, перейду в автоспорт», - говорить мотоцикліст команди Ducati, ледь приховуючи осміх.