Новини від СЕАТ
28.06.2018

SEAT аналізує 8 варіантів потенційного партнерства з високотехнологічними компаніями з Ізраїлю

Через дев'ять місяців після запуску проекту XPLORA компанія SEAT спільно з імпортером бренда в Ізраїлі компанією Champion Motors Ltd. успішно завершила перший етап ініціативи. Мета проекту - розвивати відносини зі стартапами й іншими зацікавленими сторонами, діяльність яких стосується сфери мобільності в Ізраїлі, а також виявляти інноваційні проекти, які можуть привести до створення в майбутньому рішень і бізнес-моделей для SEAT.
SEAT аналізує 8 варіантів потенційного партнерства з високотехнологічними компаніями з Ізраїлю

Барселона, 28 червня 2018 року.- Через дев'ять місяців після запуску проекту XPLORA компанія SEAT спільно з імпортером бренда в Ізраїлі компанією Champion Motors Ltd. успішно завершила перший етап ініціативи. Мета проекту - розвивати відносини зі стартапами й іншими зацікавленими сторонами, діяльність яких стосується сфери мобільності в Ізраїлі, а також виявляти інноваційні проекти, які можуть привести до створення в майбутньому рішень і бізнес-моделей для SEAT.

 «Перший етап був виснажливим і захопливим. Ми зустрілися з представниками понад 100 компаній, глибоко проаналізували 40 із них, зараз плануємо перевірити експериментальні моделі, запропоновані 8-ма компаніями. Спільно з ними вивчаємо, як можна адаптувати їхню технологію до автомобілів і систем SEAT, щоб ми змогли впровадити реальні інновації», - наголосив віце-президент SEAT із досліджень і розробок д-р Матіас Рабе (Matthias Rabe). «В основі рішення про відкриття нового підрозділу в Тель-Авіві лежать стратегічні мотиви - ми прагнемо, щоб нас сприймали як високотехнологічну компанію, яка пропонує рішення у сфері мобільності, а не як звичайного автовиробника», - резюмував він.

 Другий етап XPLORA

Згідно з планом заходів починається другий етап проекту, для якого вже визначені нові дослідники. До переліку входять двоє спеціалістів: фахівець із цифрових ключів та кібербезпеки, що розробляє електричне й електронне обладнання, і представник підрозділу розвитку бізнесу створеної нещодавно компанії XMOBA. Обидва фахівці зосередяться передусім на пошуку нових рішень у сфері мобільності та шляхів для покращення взаємодії з користувачем у таких сферах, як допоміжні системи, сервіси у сфері мобільності, рішення для електромобілів, кібербезпека або Промисловість 4.0.

 Завдяки відкриттю представництва в Тель-Авіві ми усвідомили два важливі моменти. Перший пов'язаний із забезпеченням представленості в країні й важливістю повноцінного використання можливостей екосистеми стартапа. «У цьому контексті співпраця з Champion Motors Ltd., нашим імпортером в Ізраїлі, була важливою протягом усього етапу попереднього вивчення ситуації, - говорить виконавчий директор XMOBA Аранткса Алонсо (Arantxa Alonso).

Другий момент стосується виявлення можливостей. За словами Алонсо, «...застосування вдосконаленого обладнання покращить враження від керування, а нові програмні засоби можна використовувати для створення вдосконалених рішень у сфері мобільності».

Від попередніх досліджень до експериментальних моделей, готових до використання в автомобілях

Серед основних проектів, які відібрали для експериментальної перевірки придатності для запровадження на практиці як потенційні рішення у сфері мобільності - розробка, що дасть змогу використовувати замість проїзних квитків цифрову систему розпізнавання пасажирів. Це рішення створить умови для персоналізованого управління перевезеннями, а керівники, відповідальні за функціонування об'єктів інфраструктури, зможуть отримувати актуальну інформацію про схеми переміщення.

Відібрано також цікавий проект, зосереджений на покращенні вражень від керування за допомогою вікон автомобіля. SEAT оцінює лазерну проекційну систему, яка дасть змогу використовувати переднє скло як дисплей.

Крім того, SEAT вивчає систему, що стосується передавання інформації та забезпечення зв'язку в автомобілі. Ця інноваційна технологія передбачає «доставку» індивідуальних звукових сигналів у вуха пасажирів. Зараз ретельно вивчається доцільність упровадження такої системи вже в найближчому майбутньому.

Реалістичність цих проектів аналізуватимуть за допомогою експериментальних моделей, а результати оцінювання повідомлять протягом наступних місяців.

 Еталон у сфері підключених автомобілів

Успіхи проекту XPLORA - черговий крок SEAT до завоювання позицій взірцевого бренда у сфері підключених автомобілів. До численних резонансних прикладів такої діяльності належать партнерство з Amazon, результатом якого стала інтеграція інтерактивного голосового асистента Alexa, упровадження навігаційної системи Waze від компанії Google або нещодавнє включення до переліку програмного забезпечення автомобілів SEAT додатка Shazam.