Новини від СЕАТ
13.09.2018

SEAT і Noveto спільно розробляють нову автомобільну аудіосистему, яка передає звук із джерела безпосередньо у вуха

SEAT і Noveto підписали угоду про випробування нової революційної технології, яка може радикально змінити враження від користування автомобілем. Система генерує звук безпосередньо у вухах кожного пасажира, тож у разі спільного використання кількома людьми автомобіль стане більш персоналізованим і комфортним середовищем для кожного з них.
seat

 Персональний звук - з наукової фантастики в реальність

 Компанія Noveto, партнер SEAT у цьому проекті, розробила першу у світі систему «динамічно сфокусованого звуку». Ця технологія дає змогу кожному з пасажирів автомобіля насолоджуватися високоякісним звучанням без ізоляції від оточення, не створюючи незручностей для супутників. Тож батьки, що сидять попереду, слухатимуть обрану ними музику, а діти на задньому сидінні чутимуть звук своїх розважальних пристроїв, і все це - одночасно й без використання навушників.

Проект XPLORA демонструє успіхи в розробці реальних рішень

Менеджер із цифрових технологій компанії SEAT Фабіан Сіммер (Fabian Simmer) та директор із розвитку бізнесу Аранткса Алонсо (Arantxa Alonso) підписали угоду з представниками Noveto Даніелем Джаммером (Daniel Jammer) і Томером Шані (Tomer Shani). Документ закріплює рішення про запуск проекту, результати діяльності якого мають бути представлені в грудні поточного року. Компанія Champion Motors Ltd., імпортер бренда в Ізраїлі, також бере участь у проекті.

Щоб інтегрувати технологію в автомобіль SEAT, компанія Noveto виділила окрему команду. Фахівці мають продемонструвати практичну можливість успішної інтеграції та використання рішення Noveto в серійному автомобілі. Зокрема, команда покаже конкретні приклади використання, наприклад, водій приймає вхідні дзвінки, водночас пасажир слухає обрану ним музику.

 «Застосування цієї технології дасть нам змогу відкрити широкі перспективи для власників приватних автомобілів, зокрема тих, що використовуються спільно. Можливість разом подорожувати в автомобілі з підтриманням певного рівня конфіденційності - важливе завдання, вирішення якого стає дедалі ближчим завдяки запропонованому компанією Noveto варіанту, який ми сподіваємося впровадити у своїх автомобілях», - зазначив менеджер SEAT із цифрових технологій Фабіан Сіммер. «SEAT прагне бути рушієм інновацій у сфері розробки таких технологій, і ми дуже пишаємося результатами проекту XPLORA. Сподіваємося, що він стане першим із багатьох революційних проектів такого типу», - підсумовує Сіммер.

 «Відома своїми інноваціями в автомобільній сфері компанія SEAT - ідеальний партнер, який допоможе нам пришвидшити інтеграцію революційної технології Noveto в автомобіль», - коментує генеральний директор Noveto Браян Уоллес (Brian Wallace). «Обидві компанії мають спільний погляд на те, як розроблена Noveto технологія допоможе SEAT зберігати позиції лідера й водночас сприяти покращенню користувацького досвіду власників автомобілів SEAT».

XPLORA - шлях у майбутнє

 Цей нещодавно запущений проект став можливим завдяки XPLORA - ініціативі, спрямованій на активізацію взаємодії з новими ізраїльськими стартапами й іншими зацікавленими сторонами, які працюють у сфері технологій і мобільності, а також на виявлення інноваційних проектів, які сприятимуть створенню в майбутньому рішень і бізнес-моделей для SEAT.

Співпраця з Noveto стала першим із 8 варіантів потенційного партнерства, які компанія SEAT розглядала з червня цього року після завершення початкового етапу ініціативи XPLORA. Команда досягла великих успіхів у відборі проектів і партнерів, які можуть перетворитися на реальну можливість для генерування рішень, придатних для впровадження в автомобілях SEAT. Зараз триває перевірка самої концепції, а створення цієї ініціативи та її вплив на процес розроблення автомобілів і різні рішення, які впливатимуть на мобільність майбутнього, дають підстави сподіватися на вагомі результати.