Новини від СЕАТ
21.06.2018

SEAT очолить діяльність Volkswagen Group із розширення в Північній Африці

Концерн здійснює децентралізацію своєї територіальної структури для підвищення швидкості й ефективності
seat

Компанія Volkswagen AG поклала на SEAT відповідальність за розширення сфери впливу концерну в Північній Африці. Відтепер іспанська компанія координуватиме стратегію концерну й місцевих брендів у регіоні та визначатиме напрямки взаємодії й розширення партнерства з іншими компаніями. Рішення прийнято відповідно до стратегії Volkswagen Group щодо децентралізації організаційної структури для підвищення швидкості й ефективності роботи.

Президент SEAT Лука де Мео (Luca de Meo) зазначив: «Після успішного відкриття складального заводу в м. Релізан, який працює на повну потужність, концерн Volkswagen Group довірив SEAT роль провідного бренда, відповідального за Північну Африку. Керувати впровадженням стратегії концерну на цьому новому ринку - дуже відповідальна справа, і ми зробимо для цього все можливе».


Північна Африка - один із ключових регіонів у стратегії глобалізації SEAT. Компанія прагне розширити свою міжнародну представленість за межами Європи та зміцнити власні позиції на п'яти континентах. Алжир відіграє в цій стратегії важливу роль, адже поряд з Німеччиною, Іспанією, Великобританією і Францією він належить до глобальних ринків SEAT із найвищими продажами 2018 року. Крім того, країна демонструє найкращі темпи зростання кількості поставок - із січня по травень тут продали 10 700 автомобілів, тоді як за аналогічний період попереднього року продажі становили 1000 одиниць. До того ж SEAT має міцні позиції в інших країнах регіону, як-от Марокко й Туніс.

Завод у м. Релізан - опора SEAT у Північній Африці
У липні 2017 року концерн Volkswagen Group і його імпортер в Алжирі компанія SOVAC відкрили мультибрендовий складальний завод у м. Релізан (Relizane), розташованому за 280 км на південний захід від столиці країни - м. Алжир (Algiers). Компанія SEAT керувала реалізацією цього проекту від початку, а зараз відповідальність бренда розширилася на весь регіон.


Введення в експлуатацію заводу в Релізані й складання Ibiza нового покоління сприяло різкому зростанню продажів SEAT в Алжирі. Крім того, протягом кількох наступних тижнів тут розпочнуться продажі Leon й Arona. Усі три моделі виготовляють у Марторелі, а остаточно складають у м. Релізан. На цьому ж заводі складають кілька моделей Volkswagen, Škoda та Volkswagen Комерційні автомобілі, призначених для ринку Алжиру. Ще одне завдання SEAT - сприяти створенню мережі постачальників для автомобільної галузі Алжиру, щоб налагодити розроблення й складання нових моделей на території країни.