Новини від СЕАТ
04.07.2018

Спорткар CUPRA e-Racer класу «туринг» з електроприводом уперше виїхав на гоночну трасу

Бренд CUPRA вперше провів тест-драйв моделі e-Racer на гоночній трасі в м. Загреб (Хорватія) задля перевірки інтеграції блока батарей із рештою компонентів автомобіля.
seat

Перед цим усі елементи електрообладнання, електроніки, батареї, системи охолодження й привода випробовували окремо. Надалі елементи об'єднали й випробували на трасі в Загребі з оптимістичним для команди CUPRA результатом.

Спекотна погода, яка трималась у районі траси кілька днів, підтвердила готовність CUPRA e-Racer до викликів реальних змагань. Перші тести були успішними.

Створення першого гоночного автомобіля класу «туринг» із перезаряджуваною батареєю
Блок батарей цього електричного спорткара класу «туринг» складається із 6072 циліндричних елементів живлення й за сукупною ємністю дорівнює ємності батарей 9000 мобільних телефонів. Такі параметри гарантують e-Racer запас ходу, цілком достатній для змагань у новому класі E-TCR (Electric Touring Car Races).

Отримані дані використають для подальшого налаштування систем, що дасть змогу перейти до наступного етапу - удосконалення динамічних якостей автомобіля.

Віце-президент SEAT із досліджень і розробок д-р Матіас Рабе (Matthias Rabe) заявив: «За допомогою CUPRA e-Racer ми хочемо вивести гонки на новий рівень. Цей автомобіль - чудова можливість підтвердити, що ми в змозі заново інтерпретувати автоспорт і досягти успіху. Автоспорт належить до головних опор CUPRA, і ми пишаємося командою, зусиллями якої було створено цей спорткар класу «туринг».
 

CUPRA - особливий бренд для самобутніх людей, створений для залучення клієнтів, які нетерпляче очікують від нової марки унікальності, досконалості й динамізму. Віднині автолюбителі можуть долучитися до нового бренда, який задовольнить їхні сподівання. Водночас із випуском нових моделей CUPRA підтримуватиме дух автоспорту, беручи участь у змаганнях серії TCR. Ентузіасти вже можуть приєднатися до світу CUPRA, звернувшись до будь-якого з понад 260 спеціально відібраних дилерських центрів SEAT у Європі.