Новини від СЕАТ
13.11.2018

ВИСТАВКА SMART CITY EXPO WORLD CONGRESS 2018

SEAT демонструє свій потенціал на шляху до безпечнішої та ефективнішої мобільності
seat

Марторель, 13 листопада 2018 року. - На виставці Smart City Expo World Congress, що проходить у Барселоні з 13 по 15 листопада, SEAT представляє нові розробки, спрямовані на поліпшення міської мобільності майбутнього. Міжнародний захід присвячений пошуку способів подолання викликів, які постають перед містами на шляху до більш інтелектуальної та дружньої до довкілля мобільності.

Відвідувачі стенда SEAT зможуть ознайомитися з новими розробками підрозділів бренда, спрямованими на удосконалення мобільності. Це, зокрема, сервіс для організації спільних поїздок від Metropolis:Lab Barcelona і проект «Bus on Demand», пілотні випробування якого наступного року проведе компанія XMOBA. Будуть представлені також удосконалена версія концепт-кара SEAT Cristobal, який відтепер підтримує технологію 5G, новий проект соціально-відповідальної навігації в межах партнерства сервісу Waze з магістратом Барселони й перший транспортний засіб бренда в межах стратегії міської мікромобільності під назвою SEAT eXS на базі технологій Segway.

Президент SEAT Лука де Мео (Luca de Meo) заявив: «Як один із лідерів автомобільного сектора SEAT прагне стати важливим гравцем у справі визначення мобільності майбутнього. Проекти, які ми представляємо на Smart City Expo, демонструють можливості бренда у сфері розробки ініціатив, які дали б людям змогу переміщатися більш ефективно і з турботою про довкілля». Крім того, пан де Мео зазначив: «Концепція розвитку міст майбутнього включає середовище, у якому співіснують різні технології й транспортні засоби різних типів. Ми вважаємо, що такі рішення, як eXS, сприятимуть поліпшенню мобільності в цій новій реальності».

XMOBA і Metropolis:Lab спільно працюють над удосконаленням мобільності

Колективи двох незалежних підрозділів XMOBA і Metropolis:Lab зі складу групи компаній SEAT об'єднали зусилля, щоб і далі розробляти інтелектуальні рішення, здатні покращити мобільність у містах.

Створений Metropolis:Lab проект «Bus on Demand» покликаний підвищити ефективність громадського транспорту за рахунок адаптації послуг до потреб користувача, модифікації маршрутів та частоти слідування автобусів за маршрутом. Мета проекту - оптимізувати використання наявних автобусів, упроваджуючи гнучкі маршрути руху, які адаптувалися б до поточних потреб у режимі реального часу. Зараз починають реалізувати ініціативу в межах пілотних випробувань у німецькому Вольфсбурзі, а найближчими місяцями розпочнеться впровадження другого пілотного етапу на вулицях Барселони.

Друге рішення - додаток для організації спільних поїздок від компанії Metropolis:Lab. Після початкових пілотних випробувань, які проводяться за участі групи співробітників заводу SEAT у Марторелі, вже наступного року додаток буде доступний усім користувачам. Принцип спільних поїздок має на меті об'єднати людей, що їздять на роботу автомобілем, завдяки чому жителі одного району зможуть спільно користуватися транспортними засобами. Так компанія розраховує зменшити кількість автомобілів на дорогах і підвищити ефективність щоденних поїздок.

Повернення SEAT Cristobal, відтепер - з підтримкою 5G

SEAT також продемонструє Cristobal 5G - перспективну модель з інтегрованим комплексом асистентів, що сприяють підвищенню безпеки й зниженню ризику дорожньо-транспортних пригод. У результаті подальшого розвитку Cristobal віднині підтримує технологію 5G, завдяки чому автомобіль може обмінюватись інформацією з пішоходами та об'єктами вуличної інфраструктури довкола себе. Практичний приклад реалізації такого підходу нещодавно показали в муніципалітеті Талавера-де-ла-Рейна (Talavera de la Reina) та місті Сеговія (Segovia) у співпраці з компанією Telefónica.

Пан Лука де Мео зазначив: «Cristobal - яскравий приклад можливостей підключеного автомобіля, які можна використати для досягнення безаварійності. Зараз ми працюємо над тим, щоб включити до переліку оснащення майбутніх моделей SEAT три із 17 асистентів безпеки цього "ангела-охоронця", розроблення яких перебуває на фінальному етапі».

Три функції Cristobal, що незабаром з'являться в нових моделях SEAT - це «асистент виходу», який під час відкривання дверей за допомогою датчика виявляє автомобілі й мотоцикли, що наближаються; «дисплей-дзеркало», яке дає змогу забути про «мертві зони»; та «удосконалений адаптивний круїз-контроль (ACC)», який автоматично коригує швидкість руху відповідно до постійних обмежень.

Соціально-відповідальна навігація за участі SEAT, сервісу Waze і магістрату Барселони

У межах укладеної 2017 року угоди компанія SEAT стала першим брендом, який отримав право на оснащення своїх автомобілів сервісом спільної навігації Waze. Зараз у співпраці з магістратом Барселони обидва бренди продовжують працювати над проектом.

Аналізуючи з використанням штучного інтелекту інформацію, надану магістратом Барселони, SEAT у змозі передбачати події, що можуть призвести до ускладнень дорожнього руху (футбольні матчі, концерти, доставка дітей до школи й забирання звідти тощо). Використовуючи цю інформацію, сервіс Waze інформуватиме користувачів про причини пропонованих змін у маршрути руху. Це сприятиме покращенню міської мобільності й дасть змогу запобігати дорожньо-транспортним пригодам у години пік під час подібних масових заходів.

Перший електричний транспортний засіб SEAT для сфери міської мікромобільності

Минулого тижня компанія SEAT оголосила про початок виробництва SEAT eXS на базі технологій Segway - транспортного засобу, що є першим кроком бренда до реалізації стратегії мікромобільності.

Відвідувачі Smart City Expo зможуть випробувати новий eXS на створеній SEAT тестовій трасі просто неба, яка буде доступна всім охочим. SEAT eXS, який компанія SEAT розробила ексклюзивно для своїх клієнтів, отримав передову технологію живлення Segway, що використовується в платформі її моделі ES2.

Цей транспортний засіб дає користувачам змогу долати останній відрізок будь-якого маршруту й добиратися в місця, дістатися в які складно навіть на автомобілі. Великі 8-дюймові колеса забезпечують комфорт під час руху, а передня й задня підвіски гарантують належну плавність ходу. Вдала комбінація двигуна й батареї дає змогу розвивати швидкість до 25 км/год. Для збільшення запасу ходу eXS, що залежно від умов експлуатації може сягати 45 км, передбачена можливість підключення додаткової акумуляторної батареї.

З грудня 2018 року SEAT eXS можна буде придбати в усіх дилерських центрах бренда за ціною 599 євро. До кінця року самокат надійде в продаж в Іспанії, Франції, Німеччині, Австрії, Швейцарії та Португалії, а в решті країн Європи - у 2019 році.

Задля покращення мобільності майбутнього компанія SEAT прагне підтримувати постійний контакт з урядовими установами й муніципалітетами. Тож компанія наразі обирає іспанські міста, щоб провести відкриті пілотні випробування програми спільного використання парку самокатів SEAT eXS. Створений нещодавно підрозділ XMOBA, що входить до складу групи компаній SEAT, вивчатиме потенціал електричного самоката для покращення мобільності в центральних частинах міст.

 Hello, Hola, Alexa!

SEAT першим серед європейських брендів оснастив свої автомобілі інтерактивним голосовим асистентом Amazon Alexa, а минулого тижня компанія запустила цей сервіс іспанською, італійською і французькою мовами. Тож клієнти з цих ринків отримають доступ до широкого функціоналу за допомогою простих голосових команд. З цієї нагоди відвідувачі Smart City Expo зможуть поспілкуватися з англійською та іспанською версіями Alexa на стенді SEAT.